PŘIJDTĚ S NÁMI SLAVIT 19. října od 10 hodin

Vážení přátelé, rodiče, děti, babičky, dědečkové, vy všichni, kteří jste spojeni s lesní školkou „Dítě v lese“,

dovoluji si Vás co nejsrdečněji pozvat na oslavu k výročí 10ti letého působení naší lesní školky.

Mnozí z Vás byli u toho, když se lesní školka „rozjížděla“ a pomáhali jí překonat mnohdy těžké chvíle, mnozí z Vás naskočili v průběhu času. Všichni z Vás se však podíleli na tom, jak dnes vypadá, jakým směrem se ubírá a jakou skvělou atmosféru dnes vyzařuje. Všichni z Vás zároveň přispěli k tomu, že se lesní školky dnes představují skvělou alternativu ke školkám státním a ostatní již nemusí složitě prošlapávat neprošlapané cesty. A za to bych Vám chtěla z celého srdce poděkovat.

Vy sami nejlépe víte, co všechno Vám a Vašim dětem lesní školka dala! Přijďte s námi oslavit toto desetileté působení a odstartovat cestu do let příštích.

Zároveň bych Vás chtěla požádat, abyste informaci o konání této oslavy rozeslali všem, které by mohla akce zajímat. V době, kdy školka vznikala, ještě nebyly žádné databáze a tak je možné, že mi některé „z dětí uteklo“.

Co s sebou:
dobrou náladu
věci, které můžete zamazat
pakliže budete chtít…tak přibalte hudební nástroje + něco dobrého na zub z domácí kuchyně (občerstvení bude zajištěno)

Věřím, že i když je to na poslední chvíli, dovolí Vám Váš časový rozvrh se zúčastnit a společně vytvořit atmosféru, kterou můžeme zažívat pouze svobodní – pod širým nebem.

https://www.youtube.com/watch?v=4OC1s6i3vHM&feature=youtu.be

Co společně zažijeme: sokolníka s ukázkou dravých ptáků, kaktusáře s výstavkou kaktusů a soutěží o nejhezčí obrázek, muchomůrková dílnička z ovčí vlny, pro milovníky mody lesní second hand s přehlídkou, procházky podzimním lesem, posezení u ohně, zvuky šamanských bubnů a písničky s kytarou, občerstvení. Těším se na Vaše zprávy a budu moc ráda, když zprávu pošlete dále. S lesním pozdravem Míla Jekoschová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *