Pojďte s námi uklidit les a otevřít studánku

IMG_1345

Srdečně vás zveme na sobotu 28. května na společný úklid lesa a otvírání studánek. Sejdeme se v 10.00 u autobusové zastávky Trnová (vedle slepičárny, směr Hostomice). Společně pak vyrazíme do lesa, abychom mu pomohli od nepěkných „pokladů“ zanechaných lidmi a poté vyčistíme studánku a zazpíváme jí. Vezměte si s sebou svačinu na piknik v lese a také se budou hodit plastové pytle a rukavice na sběr odpadků.

A pokud se ptáte, proč jsme vybrali místo tak vzdálené od naší školky, tak vězte, že jsme se tak domluvili s panem Jeromem Colloredo-Mannsfeldem, kterému tímto velmi děkujeme, že se stal patronem naší školky.

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>